OFERTA WARSZTATOWO-EDUKACYJNA DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH W CENTRUM CERAMIKI UNIKATOWEJ 2024

WARSZTAT CERAMICZNY


Na zajęciach uczestnicy poznają cały proces technologiczny od projektu, przez formowanie w glinie i  wypał. Każdy z warsztatowiczów dostaje do dyspozycji kostkę gliny, z której może wykonać małą formę rzeźbiarską, kubek, talerz itp. Z uwagi na proces technologiczny prace są gotowe do odbioru po upływie 3 tygodni.


Czas trwania warsztatu: 1,5h


Cena: Bilet normalny: 40zł/os. Bilet ulgowy: 35zł/os.


WARSZTAT SZKLIWIENIA


Uczestnicy warsztatów mają możliwość poszkliwienia wcześniej wykonanych własnych prac ceramicznych lub poszkliwenia wybranych figurek, naczyń ceramicznych, wcześniej zbiskwitowanych.


Czas trwania warsztatu: 1,5h


Cena: Bilet normalny: 40zł/os. Bilet ulgowy: 35zł/os.


WARSZTAT GARNCARSKI


Uczestnicy warsztatów pod okiem i przy pomocy instruktora próbują wytoczyć na elektrycznym kole garncarskim prosty kształt naczynia. Z uwagi na proces technologiczny prace są gotowe do odbioru po upływie 3 tygodni.


Czas trwania warsztatu: 2h


Cena: Bilet normalny: 45zł/os. Bilet ulgowy: 40zł/os.


KALKOMANIA


Uczestnicy poznają jedną z technik zdobienia wyrobów porcelanowych, jaką jest kalkomania. Warsztat rozpoczyna się od zaprojektowania grafiki, następnie uczestnicy mają do dyspozycji 5 kolorów kalki: czarny, żółty, czerwony, niebieski i zielony. Wycięta kalka stanie się materiałem do stworzenia niepowtarzalnej kompozycji, która nanoszona będzie na porcelanowe talerze lub kubki. Po warsztatach porcelanowe wyroby pozostaną w pracowni Centrum Ceramiki Unikatowej w celu wypalenia – utrwalenia kalki i będą gotowe do odebrania lub wysyłki w ustalonym terminie.


Czas trwania warsztatu: 1h


Cena: Bilet normalny: 35zł/os. Bilet ulgowy: 30zł/os.


WARSZTAT ZDOBNICZY


Każdy z uczestników projektuje, a następnie samodzielnie ozdabia farbami na zimno porcelanowe kubki lub talerze oraz figurek z Wałbrzyskiej Porcelany „Kristoff”, które później stają się unikalną pamiątką po wizycie w Centrum Ceramiki Unikatowej. Powstałe wyroby będą gotowe do zabrania, od razu po zakończeniu warsztatów.


Czas trwania warsztatu: 1h


Cena: Bilet normalny: 35zł/os. Bilet ulgowy: 30zł/os.


GIPSOWE MALOWANKI


Każdy z uczestników otrzymuje trzy małe formy rzeźbiarskie odlane z gipsu (po uprzednim ustaleniu formy mogą tematycznie nawiązywać do zainteresowań dzieci, pór roku bądź świąt). Za pomocą farb akwarelowych uczestnicy malują przestrzenne odlewy, tworząc unikatowe pamiątki. Pomalowane wyroby będą gotowe do zabrania zaraz po warsztatach.


Czas trwania warsztatu: 1h


Cena: Bilet normalny: 30zł/os. Bilet ulgowy: 25zł/os.


LINORYT


Na zajęciach uczestnicy poznają proces wykonania odbitki graficznej w technice linorytu, samodzielnie projektują, wykonują oraz odbijają na prasie drukarskiej swoją pracę. Unikatowa grafika będzie gotowa do odbioru po zajęciach.


Czas trwania warsztatu: do 2h


Cena: Bilet normalny: 30zł/os. Bilet ulgowy: 25zł/os.


SZKLANY PEJZAŻ


Uczestnicy warsztatów, otrzymują płytkę szklaną w formacie kartki pocztówkowej z umocowanym drucikiem do zawieszenia pracy. Warsztatowicze mogą wykonać projekt pracy na wcześniej otrzymanej  kartce papieru lub bezpośrednio stworzyć pejzaż na płytce, farbami do malowania na szkle. Praca jest do odebrania, bezpośrednio po skończonych warsztatach.


Czas trwania warsztatu: 1h


Cena: Bilet normalny: 35zł/os. Bilet ulgowy: 30zł/os.


VOUCHER NA WARSZTATY


Zapraszamy do zakupu vouchera na dowolne warsztaty ceramiczne z naszej oferty. Voucher uprawnia do 11 warsztatów (10 + 1 gratis). Voucher należy wykorzystać w przeciągu jednego roku od dnia zakupu.


Cena: Voucher normalny: 400zł/os. Voucher ulgowy: 350zł/os.


*Bilet ulgowy dla osób do lat 18; studentów z ważną legitymacją studencką do 26 roku życia; seniorów z legitymacją emerycką oraz rodziny posiadające Kartę Dużej Rodziny – bilet ulgowy dla każdego członka rodziny.


Kontakt w sprawie warsztatów:

tel.: 74 667 09 21 | mail: ceramika1@bwa.wabrzych.pl, ceramika2@bwa.walbrzych.pl, ceramika@bwa.walbrzych.pl

Dołącz do Newslettera i bądź na bieżąco
z wydarzeniami w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA